AMIEA DEEP

ORGANICKÉ PIGMENTY DEEP

Naše organické pigmenty DEEP vám představí další barevnou generaci permanentního make-upu. Zažijte bezkonkurenční přesnost a kontrolu pro bezchybné, dlouhotrvající výsledky, které dokonale odpovídají vaší individuální vizi.

DEEP je dalším vývojem našich osvědčených ORGANICLINE barev na obočí. Čistě organické formulované pigmenty obsahují šest nových nápadných odstínů, speciálně přizpůsobených pro tmavé tóny pleti. S menším množstvím sazí a bez oxidu titaničitého, zaručující jak skutečné barevné tóny PMU, tak dlouhou životnost bez barevného posunu. Vysoká koncentrace organických pigmentů a zlepšená viskozita umožňují pigmentům snadno protékat do pokožky, což vám ušetří další průchody a zajistí dokonalou implantaci. DEEP splňuje vaše požadavky a přináší intenzivní a dlouhotrvající výsledky. 10 ml/ 950,- / 38 €.

DARK BROWN

DARK BROWN e neutrální sytý barevný tón. Je určen pro hnědou pigmentaci obočí u klientek snědých brunet a dokonce dostatečně hluboký pro použití na tmavou pleť (FP 4 a 5). Neutrální až teplý. V souladu s REACH 2022.

EXTRA DARK

Extra Dark je tmavý neutrální pigment. Jeho vyvážená teplota barev z něj dělá perfektní pigment pro vytváření tahů vlasů nebo použití pro stínování u klientů s velmi chladným podtónem. ( FP 2 a 3) V souladu s REACH 2022.

INTENSE DARK

Intense Dark je nejtmavší pigment v řadě DEEP. Má studený podtón a extra tmavý tón. Tyto vlastnosti z něj dělají perfektní odstín pro klienty s tmavšími tóny pleti (FP 5 a 6). V souladu s REACH 2022.

MEDIUM BROWN

MEDIUM BROWN je bohatý pigmnet s neutrální barevnou teplotou, díky čemuž je univerzální a vhodná pro všechny typy pleti. Vzhledem ke svému žlutému podtónu a střednímu tónu je tato barva vhodná pro klientky s brunetovým obočím. Je ideální pro vytváření tahů chloupků . ( FP 1,2,3 ) V souladu s REACH 2022.

WARM DARK

WARM DARK je pigment, který si můžete vybrat pro své klienty tmavé brunetky. Jeho vyvážená teplota barev z něj dělá perfektní pigment pro použití u klientů s velmi chladným podtónem. Bez ohledu na to, jakou techniku stínování nebo zvýrazňování chcete použít, budete moci vytvářet vzrušující výsledky. ( FP 1 a 2). V souladu s REACH 2022.

WARM MEDIUM

WARM MEDIUM je pigment s teplou barevnou teplotou, jeho oranžový podtón z něj činí pigment, který je vhodné zvolit při práci s klienty tmavě blond a brunety. Je skvělý pro vytváření vlasových tahů v FP2-3 s velmi chladnými podtóny. V souladu s REACH 2022.