IT Pharma

IT Pharma je firma ze Španělska zabývající se vývojem, výrobou a distribucí prostředků pro mezoterapii. Ceník produktů ITP zašleme na vyžádání.

ACTION FACE

Action Face 2 ml, balení 20x 2 ml ampule. Action Face je regenerační roztok proti vráskám.  Kombinace peptidů a dalších složek jako je kyselina hyaluronová a Retinol hydratuje pokožku a vyhlazuje vrásky. Pomáhá pokožce stát se hladší, pružnější a mladší.

HV LIFTING

HV Lifting 2 ml, balení 10x 2 ml ampule. HV Lifting je regenerační a zpevňující roztok. Vrásky mají různé příčiny: mimika, přirozené stárnutí, gesta. Účinnost kyseliny hyaluronové je vysoká, vyhýbá se jakémukoli vedlejšímu účinku, neboť je kompatibilní složkou s vlastní HA z organismu. .

HA LIFTING

HA LIFTING 4 ml, balení 10 x 4 ml ampule. HA Lifting- roztok vysoké koncentrace kyseliny hyaluronové pro výplň vrásek. Kyselina hyaluronová je nejvíce hygroskopická molekula v přírodě (1 gram může zachytit 6 litrů vody). Má bakteriostatické, protizánětlivé, antioxidační a protiedémové vlastnosti. Také působí jako přídavek při hojení ran.

SILICIO ORGANICO

Silicio Organico 5 ml, balení 10x ampule 5 ml. Silicio Organico- organický oxid křemičitý stabilizuje vazivové složky kůže jako je elastin a kolagen. Zpevňující a účinný regenerační roztok.

CAFEIN

Cafein 2 ml, balení 10x ampule. Cafein- je spojenec v kosmetickém zlepšování oblastí náchylných k akumulaci tuku, jako jsou boky nebo břicho a další.V kombinaci s dalšími produkty napomáhá odstraňování tuku v rizikových oblastech..

SILICIO PLUS

Silicio Plus- Organic silica + DMAE 5 ml, balení 10x ampule. Regenerační a zpevňující roztok.. Silicio Plus stimuluje a aktivuje spalování tuků a pomáhá při léčbě celulitidy. Působením proti volným radikálům chrání kůži tím, že poskytuje výživu a stimulaci na buněčné úrovni .

PHOSPHATIDYLCHOLINE

Phosphatidylcholine 5 ml, balení 10x ampule. Lipolytický roztok. Phosphatidylcholine usnadňuje emulgaci tuku do nejmenších částic, což umožňuje vstřebávání a transport tuku.

L CARNITINA

LCarnitina 5 ml, balení 10 x ampule.L Carnitina- zvyšuje metabolismus a spalování tuků a stejným mechanizmem působí také proti celulitidě.

SCULTUR REFORT

Scultur Refort 5 ml . Scultur Refort- zvlhčující a regenerační přípravek. Kombinace unikátních přísad, které obnovují přirozenou vlhkost pokožky a stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. .

CUMARIN

Cumarin 2 ml, balení10x ampule. Roztok pro zlepšení mikrocirkulace v pokožce. Je bohatý na drahocenné přírodní účinné látky a extrakty zeleniny, které poskytují hluboké působení na různé vrstvy pokožky. Rutin a Melilotus Officinalis Extract jsou bioflavonoidy klasifikované jako vitamín P, které působí jako tonizující činidlo, kondicionér kůže a posilovač mikrocyklu.

LIPOFASE

Lipofase - 2 ml, balení 10x ampule. Lipofase je zpevňující regenerační vodný roztok. Látky které obsahuje, způsobují revitalizaci pokožky. Zabraňují stárnutí pokožky.

LIPOSIN

Liposin - 2 ml, balení 10x ampule.. Liposin je vodný roztok zpevňující pokožku. Působí na lipolytickou kaskádu zvýšením tvorby enzymů rozpouštějících tuky.

LIPOSINTROL

Liposintrol - 2 ml, balení 10x ampule. Liposintrol je anticelulitický roztok. Produkt pokrývající všechny faktory způsobující vznik celulitidy.

RENOVATION LIFT

Renovation Lift - 5 ml, balení 10x ampule. Renovation Lift- polyrevitalizační koktejl s kyselinou hyaluronovou,DMAE, 14 vitamíny a 24 aminokyselinami určený k hydrataci a revitalizaci pokožky. Snižuje syntézu volných radikálů a opravuje poškození pokožky.

INBIOAMBER

INBIOAMBER 5 ml, balení 5x ampule. EXKLUZIVNÍ ANTIOXIDAČNÍ OŠETŘENÍ InbioAmber je tekuté ošetření, které kombinuje kyselinu hyaluronovou s kyselinou jantarovou pro dosažení dermální rehabilitace a biostimulace v boji proti zánětům. Kyselina jantarová je organická sloučenina, která může mít v kůži různé funkce, včetně antioxidačních, protizánětlivých, biostimulačních a napomáhá procesům hyperpigmentace a regenerace jizev.Intenzivní a dlouhotrvající hydratace pokožky, díky které vypadá pružnější a zdravější. Redukce vrásek a jemných linek. Rozjasnění pleti díky antioxidační aktivitě kyseliny jantarové. Silný protizánětlivý účinek. Zvyšuje produkci kolagenu a elastinu. Ochrana před znečištěním a volnými radikály. Dermální regenerace akné .

INBIOHAIR

Inbiohair 5 ml, balení 5x ampule. Přípravek na ošetření vypadávání vlasů obsahující více než 50 účinných látek, včetně biomimetické peptidové sloučeniny, mnoha vitamínů a aminokyselin.Indukuje růst vlasů, revitalizuje folikuly a zlepšuje krevní oběh.Zlepšuje problémy s pokožkou hlavy a zvyšuje tloušťku a objem vlasů. Zabraňuje vypadávání vlasů u mužů a žen. Stimuluje a posiluje vlasové folikuly. Hydratuje a vyživuje vlasy a pokožku hlavy.

INBIOFACE

Inbioface 5 ml, balení 5x ampule.

Na základě inovativních technologií obsahuje Inbioface speciální chemické peptidové sloučeniny a rekombinantní proteiny. Tyto složky zajišťují neustálou obnovu pokožky na úrovni buněk, její rychlou regeneraci a obnovu a výživu dermálních buněk. Můžeme konstatovat, že Imbioface se snadno aplikuje, jeho pozitivní účinky jsou rychle patrné, všichni sledovaní pacienti jsou velmi spokojeni a po ošetření na krku i obličeji je dosahováno vynikajících výsledků. Výsledky ukazují zvýšení základní látky ve všech provedených biopsiích a snížení fragmentovaných elastických vláken.

Revitalizuje suchou, unaveně vypadající, mdlou pleť.Zlepšuje elasticitu pokožky a tvorbu nových kožních buněk. Omlazuje pokožku a pomáhá redukovat vrásky.

INBIOREGEN

Inbioregen 5 ml, balení 5x ampule.

Regenerátor a rejuvenátor pleti. Roztok obsahující více než 60 aktivních složek, včetně biomimetické peptidové sloučeniny EGF, četné vitamíny a aminokyseliny.

Díky obsahu přírodních alfa-hydroxykyselin má jemný exfoliační účinek. Hydratační síla.

Díky vysokému obsahu flavonoidů, anthokyanů a polysacharidů má změkčující, regenerační, ochranný, protizánětlivý a volný radikál neutralizující účinek.

Působí na stárnoucí pleť, akné a otevřené póry.Jizvy, strie a ochabnutí. Zvyšuje elasticitu pokožky a reguluje kolagen a elastin. Redukuje a předchází mimickým vráskám díky své skvělé regenerační síle.

INBIOWHITE

Inbiowhite- lyofilizovaný prostředek- po naředění aqua pro injectione 10 ml vznikne 10 ml účinného roztoku. Balení 5x ampule.Inovativní produkt vyvinutý v lyofilizovaném formátu s bělícími a antipigmentačními funkcemi.Díky obsahu niacinamidu a organického křemíku nabízí ochranný a zpevňující účinek na ošetřovanou oblast pokožky.Díky mannitolu poskytuje Inbiowhite bariérový účinek pro ochranu pokožky po ošetření.

INBIOFAT

INBIOFAT 5 ml, balení 5x ampule. HEMODYNAMICKÝ EFEKT Rozšiřuje krevní a lymfatické mikrocévy, což vede k výraznému zvýšení metabolismu pojivové tkáně a zvýšení schopnosti odvádět katabolizované produkty. Výsledkem je zejména ztuhlost a skleróza pojivové tkáně, protože zvyšuje propustnost a snadnost, s jakou se zadržená hydrofilní a lipofilní hmota šíří, což vede k významnému snížení tuku.EFEKT SNÍŽENÍ LIPIDŮ. Inhibice syntézy lipoproteinů. Úprava intravaskulárního metabolismu. Zvýšení jejich katabolismu nebo eliminace. PROTIZÁNĚTLIVÝ ÚČINEK Zmírňuje otoky celulitidových uzlin, odvádí nahromaděnou vodu a lipidy a vyhlazuje rozptýlené nebo shlukované záhyby. Speciálně indikován pro pokožku s celulitidou a tukovými usazeninami. Díky produkci elastinu také zlepšuje pružnost pokožky, dodává pevnost a redukuje tukovou tkáň. Ošetření oblastí, kde se hromadí tuk: břicho, sedlové brašny, brada, klouby, kolena a záhyby podprsenky.

FA & HA

Fa & Ha 20 ml Lipozomy –kyselina hyaluronová + kyselina ferulová + vitamin E .

Fa&Ha je antioxidační, hydratační a opravný roztok proti agresivním vlivům, jako je ultrafialové záření v důsledku vystavení pokožky slunci, které způsobuje její rychlejší stárnutí. Kosmetický roztok s antioxidačním, hydratačním a regeneračním účinkem.

MASKA ARCTIC NOIR

Arctic Noir je zklidňující a hydratační maska ideální po provedení estetického nebo lékařského ošetření, protože pomáhá snižovat záněty a zklidňuje pokožku. Produkt bohatý na výtažek z Aloe Vera a Hamamelis poskytuje pleti dostatečnou hydrataci a vytváří bariéru, která bojuje proti vysoušení. Centella asiatica a extrakt ze zeleného čaje pomáhají zklidnit drsnou pokožku a zanechávají ji zdravý a zářivý. Pomáhá bojovat proti vráskám.

ULTRA FACIAL

Ultra Facial krém 50 ml lifting zlepšuje nejviditelnější známky stárnutí, napíná svaly tváře, odstraňuje přebytečný tuk a redistribuuje pokožku obličeje a krku. Krém s liftingovým efektem obsahuje úžasnou směs aktivních složek pro hydrataci a výživu pokožky, obohacenou o složky jako DMAE a vitamíny, které zvednou a vyhlazují pokožku obličeje a zároveň snižují výskyt vrásek. DMAE pomáhá snižovat ochablost a napíná pokožku. Tento krém je vytvořen tak, aby pomohl pokožce tím, že poskytuje mladistvější vzhled a pocit svěžesti.

ULTRA EYE

ULTRA EYE CONTOUR JE SÉRUM PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ K OMLAZENÍ VAŠEHO VZHLEDU Toto sérum od IT Pharma obsahuje kombinaci aktivních komplexů jako je scelleye, eyeliss nebo specifický eyeeryl pro ošetření jedné z nejchoulostivějších oblastí těla, jako je oblast očních kontur. Obal na přípravek je vybavena mikrovibračním zařízením, které usnadňuje pronikání a aktivitu účinných látek. Tímto způsobem je navíc proces aplikace ze strany uživatele zefektivněn a usnadněn, aniž by došlo ke ztrátě produktu. Ultra Eye Contour nejen obnovujeme jas a tón vzhledu, ale také zlepšujeme mikrocirkulaci v oblasti a redukujeme oční váčky a vrásky v periorbitální oblasti. Aplikace přípravku se provádí drobnými masírováními kontury očí a nechá se působit do úplného vstřebání. Jeho aplikace se doporučuje minimálně 2x denně.

ULTRA K CREAM

Regenerační krém ULTRA K CREAM. Krém obsahuje kombinaci účinných látek, jako je mimo jiné vitamín K, arnika, měsíček nebo polidokanol s protizánětlivými a zklidňujícími vlastnostmi, které zlepšují proces obnovy a regenerace tkání. Aplikace přípravku se provádí drobnými masírováními na ošetřovanou pokožku a nechá se působit do úplného vstřebání. Jelikož se jedná o doléčovací krém, doporučuje se aplikovat minimálně 2x denně. S tímto krémem je možné nejen zkrátit proces obnovy pokožky. Aktivní složky, jako je kyselina tranexamová se silným depigmentačním účinkem, organický křemík, který stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, kyselina hyaluronová, která hydratuje pokožku a vitamín E, který chrání tkáně před volnými radikály, umožňuje, aby krém Ultra K byl dokonalým doplňkem. pro ošetření těla, jako jsou strie, jizvy nebo problémy s mikrocirkulací a pro ošetření obličeje, jako jsou tmavé kruhy, jizvy po akné, hydratace a zlepšení tónu pleti.

HARMONIE MED

Určeno pro vyplnění středních nebo hlubokých vrásek a korekci či zvětšení rtů. Minimální riziko zánětu nebo zadržování tekutin. KONCENTRACE HA: 17,5 MG/ML

HARMONIE SUP

Určeno pro vyplnění hlubokých vrásek a korekci objemu a kontur obličeje. KONCENTRACE HA: 20 MG/ML

INBIOTEC AMBER

První injekční přípravek v řadě pro znovuzrození pleti s anti-aging efektem a obnovu pleti poškozené jizvami různého druhu a fotostárnutím, díky unikátní receptuře, která kombinuje kyselinu jantarovou s nezasíťovanou kyselinou hyaluronovou. Kyselina jantarová je aktivní složka, která pochází z jantaru, pryskyřice, která se téměř výhradně získává z jehličnatých lesů. Mezi mnoha vlastnostmi jantaru vyniká buněčná restrukturalizace. Jeho působení spočívá v aktivaci mitochondriální funkce tak, aby znovu generovala energii a tím dala buňce život. Účinky Inbiotec Amber poskytují viditelné výsledky na dermální úrovni, jednoznačně zlepšují stav pokožky. Jeho největší účinek je pozorován u matné nebo nečisté pleti v důsledku fotostárnutí, stejně jako u výrazových vrásek a jemných vrásek, které vznikají degradací buněk. Jedná se o injekční přípravek speciálně vyrobený k léčbě pokožky poškozené akné a/nebo s jizvami.