IT Pharma

IT Pharma je firma ze Španělska zabývající se vývojem, výrobou a distribucí prostředků pro mezoterapii. 

Action face

Action Face 2 ml, balení 10x 2 ml ampule. Action Face je regenerační roztok proti vráskám. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.  Kombinace peptidů a dalších složek jako je kyselina hyaluronová a Retinol hydratuje pokožku a vyhlazuje vrásky. Pomáhá pokožce stát se hladší, pružnější a mladší. Cena 84,-/ ampule.

hv lifting

HV Lifting 2 ml, balení 10x 2 ml ampule. HV Lifting je regenerační a zpevňující roztok. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.  Vrásky mají různé příčiny: mimika, přirozené stárnutí, gesta. Účinnost kyseliny hyaluronové je vysoká, vyhýbá se jakémukoli vedlejšímu účinku, neboť je kompatibilní složkou s vlastní HA z organismu. Cena 56,-/ ampule.

ha lifting

HA Lifting 2 ml, balení 10x ampule. HA Lifing je je roztok vysoké koncentrace kyseliny hyaluronové pro výplň vrásek. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Kyselina hyaluronová je nejvíce hygroskopická molekula v přírodě (1 gram může zachytit 6 litrů vody). Má bakteriostatické, protizánětlivé, antioxidační a protiedémové vlastnosti. Také působí jako přídavek při hojení ran. Cena 145,-/ ampule.

Silicio plus

Silicio Plus- Organic silica + DMAE 5 ml, balení 10x ampule. Regenerační a zpevňující roztok. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Silicio Plus stimuluje a aktivuje spalování tuků a pomáhá při léčbě celulitidy. Působením proti volným radikálům chrání kůži tím, že poskytuje výživu a stimulaci na úrovni buněk. Cena 49,-/ ampule.

cumarin

Cumarin 2 ml, balení10x ampule. Roztok pro zlepšení mikrocirkulace v pokožce. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Je bohatý na drahocenné přírodní účinné látky a extrakty zeleniny, které poskytují hluboké působení na různé vrstvy pokožky. Rutin a Melilotus Officinalis Extract jsou bioflavonoidy klasifikované jako vitamín P, které působí jako tonizující činidlo, kondicionér kůže a posilovač mikrocyklu. Cena 33,-/ ampule.

lipofase

Lipofase 100- 2 ml, balení 10x ampule. Lipofase je zpevňující regenerační vodný roztok. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Látky které obsahuje způsobují revitalizaci pokožky. Zabraňují stárnutí pokožky. Cena 35,-/ ampule.

Liposin

Liposin 100 - 2 ml, balení 10x ampule.. Liposin je vodný roztok zpevňující pokožku. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Působí na lipolytickou kaskádu zvýšením tvorby enzymů rozpouštějících tuky. Cena 35,-/ ampule.

liposintrol

Liposintrol 100- 2 ml, balení 10x ampule. Liposintrol je anticelulitický roztok. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Produkt pokrývající všechny faktory způsobující vznik celulitidy. Cena 35,-/ ampule.

inbioface

Inbioface 5 ml, balení 5x ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Na základě inovativních technologií obsahuje Inbioface speciální chemické peptidové sloučeniny a rekombinantní proteiny. Tyto složky zajišťují neustálou obnovu pokožky na úrovni buněk, její rychlou regeneraci a výživu dermálních buněk. Cena 243,-/ ampule.

inbioregen

Inbioregen 5 ml, balení 5x ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Inbioregen je multivitamínový a minerálový komplex. Regenerátor a omlazovač pleti. Roztok obsahující více než 60 účinných látek, včetně biomimetické peptidové sloučeniny EGF, četné vitamíny a aminokyseliny. Jeho vysoký obsah flavonoidů, anthokyaninu a polysacharidů má změkčující, regenerační, ochranný, protizánětlivý a radikálový neutralizační účinek. Cena 252,-/ ampule.

Fa & Ha

Fa & Ha 20 ml Lipozomy –kyselina hyaluronová + kyselina ferulová + vitamin E . Je to kosmetický roztok s antioxidačním, hydratačním a regeneračním účinkem. Cena 521,-/balení.