IT Pharma

IT Pharma je firma ze Španělska zabývající se vývojem, výrobou a distribucí prostředků pro mezoterapii. Ceník produktů ITP zašleme na vyžádání.

ACTION FACE

Action Face 2 ml, balení 20x 2 ml ampule. Action Face je regenerační roztok proti vráskám.  Kombinace peptidů a dalších složek jako je kyselina hyaluronová a Retinol hydratuje pokožku a vyhlazuje vrásky. Pomáhá pokožce stát se hladší, pružnější a mladší.

HV LIFTING

HV Lifting 2 ml, balení 10x 2 ml ampule. HV Lifting je regenerační a zpevňující roztok. Vrásky mají různé příčiny: mimika, přirozené stárnutí, gesta. Účinnost kyseliny hyaluronové je vysoká, vyhýbá se jakémukoli vedlejšímu účinku, neboť je kompatibilní složkou s vlastní HA z organismu. .

HA LIFTING

HA LIFTING 4 ml, balení 10 x 4 ml ampule. HA Lifting- roztok vysoké koncentrace kyseliny hyaluronové pro výplň vrásek. Kyselina hyaluronová je nejvíce hygroskopická molekula v přírodě (1 gram může zachytit 6 litrů vody). Má bakteriostatické, protizánětlivé, antioxidační a protiedémové vlastnosti. Také působí jako přídavek při hojení ran.

SILICIO ORGANICO

Silicio Organico 5 ml, balení 10x ampule 5 ml. Silicio Organico- organický oxid křemičitý stabilizuje vazivové složky kůže jako je elastin a kolagen. Zpevňující a účinný regenerační roztok.

CAFEIN

Cafein 2 ml, balení 10x ampule. Cafein- je spojenec v kosmetickém zlepšování oblastí náchylných k akumulaci tuku, jako jsou boky nebo břicho a další.V kombinaci s dalšími produkty napomáhá odstraňování tuku v rizikových oblastech..

SILICIO PLUS

Silicio Plus- Organic silica + DMAE 5 ml, balení 10x ampule. Regenerační a zpevňující roztok.. Silicio Plus stimuluje a aktivuje spalování tuků a pomáhá při léčbě celulitidy. Působením proti volným radikálům chrání kůži tím, že poskytuje výživu a stimulaci na buněčné úrovni .

PHOSPHATIDYLCHOLINE

Phosphatidylcholine 5 ml, balení 10x ampule. Lipolytický roztok. Phosphatidylcholine usnadňuje emulgaci tuku do nejmenších částic, což umožňuje vstřebávání a transport tuku.

L CARNITINA

LCarnitina 5 ml, balení 10 x ampule.L Carnitina- zvyšuje metabolismus a spalování tuků a stejným mechanizmem působí také proti celulitidě.

SCULTUR REFORT

Scultur Refort 5 ml . Scultur Refort- zvlhčující a regenerační přípravek. Kombinace unikátních přísad, které obnovují přirozenou vlhkost pokožky a stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. .

CUMARIN

Cumarin 2 ml, balení10x ampule. Roztok pro zlepšení mikrocirkulace v pokožce. Je bohatý na drahocenné přírodní účinné látky a extrakty zeleniny, které poskytují hluboké působení na různé vrstvy pokožky. Rutin a Melilotus Officinalis Extract jsou bioflavonoidy klasifikované jako vitamín P, které působí jako tonizující činidlo, kondicionér kůže a posilovač mikrocyklu.

LIPOFASE

Lipofase - 2 ml, balení 10x ampule. Lipofase je zpevňující regenerační vodný roztok. Látky které obsahuje, způsobují revitalizaci pokožky. Zabraňují stárnutí pokožky.

LIPOSIN

Liposin - 2 ml, balení 10x ampule.. Liposin je vodný roztok zpevňující pokožku. Působí na lipolytickou kaskádu zvýšením tvorby enzymů rozpouštějících tuky.

LIPOSINTROL

Liposintrol - 2 ml, balení 10x ampule. Liposintrol je anticelulitický roztok. Produkt pokrývající všechny faktory způsobující vznik celulitidy.

RENOVATION LIFT

Renovation Lift - 5 ml, balení 10x ampule. Renovation Lift- polyrevitalizační koktejl s kyselinou hyaluronovou,DMAE, 14 vitamíny a 24 aminokyselinami určený k hydrataci a revitalizaci pokožky. Snižuje syntézu volných radikálů a opravuje poškození pokožky.

INBIOHAIR

Inbiohair 5 ml, balení 5x ampule. Přípravek na ošetření vypadávání vlasů obsahující více než 50 účinných látek, včetně biomimetické peptidové sloučeniny, mnoha vitamínů a aminokyselin.Indukuje růst vlasů, revitalizuje folikuly a zlepšuje krevní oběh.Zlepšuje problémy s pokožkou hlavy a zvyšuje tloušťku a objem vlasů. Zabraňuje vypadávání vlasů u mužů a žen. Stimuluje a posiluje vlasové folikuly. Hydratuje a vyživuje vlasy a pokožku hlavy.

INBIOFACE

Inbioface 5 ml, balení 5x ampule. Na základě inovativních technologií obsahuje Inbioface speciální chemické peptidové sloučeniny a rekombinantní proteiny. Tyto složky zajišťují neustálou obnovu pokožky na buněčné úrovni , její rychlou regeneraci a výživu dermálních buněk.

INBIOREGEN

Inbioregen 5 ml, balení 5x ampule. Inbioregen je multivitamínový a minerálový komplex. Regenerátor a omlazovač pleti. Roztok obsahující více než 60 účinných látek, včetně biomimetické peptidové sloučeniny EGF, četné vitamíny a aminokyseliny. Jeho vysoký obsah flavonoidů, anthokyaninu a polysacharidů má změkčující, regenerační, ochranný, protizánětlivý a radikálový neutralizační účinek.

INBIOWHITE

Inbiowhite- lyofilizovaný prostředek- po naředění aqua pro injectione 10 ml vznikne 10 ml účinného roztoku. Balení 5x ampule.Inovativní produkt vyvinutý v lyofilizovaném formátu s bělícími a antipigmentačními funkcemi.Díky obsahu niacinamidu a organického křemíku nabízí ochranný a zpevňující účinek na ošetřovanou oblast pokožky.Díky mannitolu poskytuje Inbiowhite bariérový účinek pro ochranu pokožky po ošetření.

FA & HA

Fa & Ha 20 ml Lipozomy –kyselina hyaluronová + kyselina ferulová + vitamin E . Je to kosmetický roztok s antioxidačním, hydratačním a regeneračním účinkem.

MASKA ARCTIC NOIR

Calmingová černá maska Arctic Noir. Arctic Noir je uklidňující a hydratační maska, ideální pro použití po estetickém nebo lékařském ošetření, které pomáhá snižovat zánět a uklidňuje pokožku. .

ULTRA FACIAL

Ultra Facial krém 50 ml lifting zlepšuje nejviditelnější známky stárnutí, napíná svaly tváře, odstraňuje přebytečný tuk a redistribuuje pokožku obličeje a krku.

ULTRA EYE

ULTRA EYE CONTOUR JE SÉRUM PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ K OMLAZENÍ VAŠEHO VZHLEDU Toto sérum od IT Pharma obsahuje kombinaci aktivních komplexů jako je scelleye, eyeliss nebo specifický eyeeryl pro ošetření jedné z nejchoulostivějších oblastí těla, jako je oblast očních kontur. Obal na přípravek je vybavena mikrovibračním zařízením, které usnadňuje pronikání a aktivitu účinných látek. Tímto způsobem je navíc proces aplikace ze strany uživatele zefektivněn a usnadněn, aniž by došlo ke ztrátě produktu. Ultra Eye Contour nejen obnovujeme jas a tón vzhledu, ale také zlepšujeme mikrocirkulaci v oblasti a redukujeme oční váčky a vrásky v periorbitální oblasti. Aplikace přípravku se provádí drobnými masírováními kontury očí a nechá se působit do úplného vstřebání. Jeho aplikace se doporučuje minimálně 2x denně.

ULTRA K CREAM

Regenerační krém ULTRA K CREAM. Krém obsahuje kombinaci účinných látek, jako je mimo jiné vitamín K, arnika, měsíček nebo polidokanol s protizánětlivými a zklidňujícími vlastnostmi, které zlepšují proces obnovy a regenerace tkání. Aplikace přípravku se provádí drobnými masírováními na ošetřovanou pokožku a nechá se působit do úplného vstřebání. Jelikož se jedná o doléčovací krém, doporučuje se aplikovat minimálně 2x denně. S tímto krémem je možné nejen zkrátit proces obnovy pokožky. Aktivní složky, jako je kyselina tranexamová se silným depigmentačním účinkem, organický křemík, který stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, kyselina hyaluronová, která hydratuje pokožku a vitamín E, který chrání tkáně před volnými radikály, umožňuje, aby krém Ultra K byl dokonalým doplňkem. pro ošetření těla, jako jsou strie, jizvy nebo problémy s mikrocirkulací a pro ošetření obličeje, jako jsou tmavé kruhy, jizvy po akné, hydratace a zlepšení tónu pleti.