BCN classic

Produkty BCN Classics patří do řady institucí BCN mesoceuticals®. Jsou to čisté účinné složky, pečlivě vybrané farmaceutické formulace. Jsou sterilní (bez konzervačních přísad nebo přísad), takže dosahují vysoké tolerance. Mohou být použity samostatně nebo mohou být kombinovány s dalšími produkty z BCN Classics a BCN Cocktails.

Institut BCN Classics v kombinaci s nejmodernějšími transdermálními systémy dodává zákazníkům výhody tradiční mezoterapie, avšak s neinvazivním, bezpečným a bezbolestným ošetřením bez vedlejších účinků a okamžitým výsledkem.Také umožňují vytvořit individuální  ošetření pro každého zákazníka, aby bylo možné efektivně  opravit estetické problémy, jako je stárnutí pokožky, lokalizovaný tuk, pigmentové skvrny, vypadávání vlasů, ochablost pokožky, celulitida,  akné, jizvy atd.

AMINO ACIDO

Aminokyseliny 2 ml,balení 10x 2 ml ampule.Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.Aminokyseliny jsou přírodní produkty, které se vyznačují různorodým chováním a funkcemi. Ty zahrnují syntézu nového kolagenu nebo fibroblastů. Esenciální roztok aminokyselin zahrnuje: Ala, Arg, Asp, Cys, Gin, Gly, His, Ile, Leu, Lys, Phe, Pro, Ser, Tau a Thr. Výsledkem je revitalizovaná, regenerovaná a restrukturalizovaná kůže, se zvýšenou pružností ,světlejší a zdokonalenou strukturou.Cena: 57,- /amp.

ARGILERINE

Argilerin 5% 2 ml,balení 10x 2 ml ampule.Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.Argireline Anti-Wrinkle Solution kombinuje dvě účinné složky pro dosažení mírného, netoxického botoxového účinku, který snižuje a brání expresi vrásek tím, že brání svalové kontrakci. Perfektní Botox alternativa pro ty, kteří nechtějí ztratit plný rozsah výrazu obličeje. Argireline Anti-vrásčitý roztok byl prokázán jako účinný jak při snižování stávajících vrásek na obličeji, tak při předcházení vzniku nových linek, které směřují jeho tvorbu do srdce stejného mechanismu tvorby vrásek. Argireline Anti-Wrinkle Solution je účinný pro výrazné linie na čele, mezi obočím, kolem očí a rtů.Ideální v kombinaci s 0,8% kyselinou hyaluronovou.Cena:50,-/ ampule.

ARTICHOCE EXTRACT

Artichoce extract 2% 5 ml,balení 10x5 ml ampule.Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.Anticelulitidní roztok. Tajemství anticelulitidových vlastností tohoto extraktu spočívá v jeho detoxikačním a diuretickém účinku. Také známý jako Cynara scolymus, s aktivní složkou Cynarin, je široce používán k léčbě celulitidy a lipolýze. Navíc Antichucolové roztoky z výtažku z artičoků pomáhají stimulovat lymfatický systém .Cena:26,-/ ampule.

ASIAN CENTELLA

Asian centella(buněčný aktivátor) 2 ml,balení 10x 2 ml ampule.Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.Roztok aktivace buněk. Tento účinný koktejl kombinuje Centella asiatica (Gotu kola), Fucus vesiculosus a extrakt Hedera helix (Ivy) ke zlepšení krevního oběhu (zejména v oblastech, kde je přítomna celulitida), posílení pokožky a stimulaci pojivové tkáně. Výsledkem je asijská Centella, účinná léčba celulitidy, omlazení pokožky, vypadávání vlasů a strií.Cena: 29,-/ ampule.

BIOTIN

Biotin 2 ml,balení 10x2 ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Regenerační roztok. Biotin, také známý jako vitamin H, je nezbytný pro růst buněk, produkci mastných kyselin a pro metabolizaci tuků a aminokyselin. Regenerační roztok pro biotin aktivně napomáhá stimulovat opravu buněk a podporuje zdravý růst kožních buněk a tkání, což vede k celkovému zlepšení struktury a vzhledu kůže. Tím, že urychluje syntézu lipidů, zlepšuje schopnost pokožky působit jako přírodní bariéra a výrazně snižuje jemné vrásky. Může být použit ke zmírnění příznaků seboroické dermatitidy, ekzému a suché kůže, stejně jako potlačení vypadávání vlasů a šedivění. Cena: 40,- / ampule.

CAFFEINE

Caffeine 20% 2 ml, balení 10x2 ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.Redukující roztok. Caffeine způsobuje zvýšení prokrvení tukové tkáně a stimuluje adipocyty k uvolňování tuku do krevního oběhu. Tuk se potom zpracovává obvyklými metabolickými procesy. Jednoduše řečeno funguje jako spalovač tuku a zároveň zmírňuje projevy celulitidy. Cena 31,-/ ampule.

DEXPANTHENOL

Dexpanthenol 5 ml ampule, balení 10x 5 ml ampule.Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Regenerační roztok. Dexpanthenol zvlhčuje povrchové vrstvy pokožky a napomáhá keratinizaci pokožky a vlasů. Cena 44,-/ ampule.

DMAE

DMAE 2,5% 5 ml ampule, balení 10x 5 ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.Zpevňující roztok. Okamžitě působí na povadlou pokožku zvlhčováním a regenerací elastických kolagenových vláken. Chrání kůži proti destruktivním účinkům volných radikálů a zárověň jí vydatně zvlhčuje. Cena 54,-/ ampule.

DNA LIQUID

DNA Liquid 2 ml ampule, balení 10x 2 ml ampule.Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. DNA je přírodní polymer-jedinečný nositel genetické informace. DNA má schopnost obnovit odumřelé buňky a rekonstruovat pojivové tkáně, stimuluje hojivé procesy. Nukleová kyselina bojuje proti destrukci kolagenu způsobené slunečními paprsky, oxidačním stresem a tabákem. Výrazným způsobem zlepšuje vzhled suché kůže, kterou hydratuje. Též pomáhá při léčbě suché pokožky, vrásek, strií a ztráty vlasů. Cena 48,-/ ampule.

GINGKO BILOBA

Gingko Biloba 5 ml ampule, balení 10x 5 ml ampule.Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Gingko Biloba je anticelulitiodní roztok. Blahodárně ovlivňuje oběhový systém, rozšiřuje mikrokapiláry a působí na zpevnění cévních stěn. Tímto unikátním zdvojeným způsobem výrazně léčí celulitidu a stimuluje lipolýzu. Kromě výrazných protinádorových účinků působí také proti vypadávání vlasů a kruhům pod očima. Cena 37,-/ ampule.

GLYCOLIC ACID

Glykolová kyselina 1% 2 ml ampule, balení 10x 2 ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Zjasňující roztok. Glykolová kyselina je nejběžnější AHA kyselina. Stimuluje obnovu pokožky, kolagenu a elastinu. Kromě účinku proti tmavým skvrnám a hyperpigmentaci,působí také na jemné linie, vrásky, akné, jizvy a další známky stárnutí. Cena 46,-/ ampule.

GLUTHATIONE 600 mg

Gluthathione 600 mg 5 ml ampule, balení 5x 5 ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Glutathion (GSH) je malá molekula složená ze 3 aminokyselin- cysteinu, kyseliny glutamové a glycinu. Je to silný antioxidant uvnitř každé buňky, který chrání naše buňky před volnými radikály. Tato aktivní podpora hraje roli při regulaci buněčných procesů, včetně genové exprese, syntézy a opravy DNA a proteinů, buněčného růstu a imunitní odpovědi, metabolismu toxinů a karcinogenů, zlepšení imunitního systému a prevence oxidace tuků.Způsobuje detoxikaci, váže toxiny, jako jsou těžké kovy, chemické znečišťující látky a karcinogeny, a přeměňuje je na formu, kterou lze snadno vyplavit z těla. Cena 136,-/ ampule.

HYALURONIC ACID 0,8%

Kyselina hyaluronová 0,8% 2 ml ampule.Balení 10x 2 ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Anti-agingový roztok. Čistá nezasíťovaná kyselina hyaluronová je vysoce účinná látka na hydrataci pokožky. Jedinečná schopnost vázat vodu umožňuje masivně zvlhčovat pokožku a epidermální tkáně. Při aplikaci na kůži hyaluronová kyselina vytváří viskoelastický film, který zadržuje vodu v mezibuněčné matrici dermálních pojivových tkání. Doporučuje se při léčbě vrásčité, unavené, poškozené a vyschlé pokožky. Cena 100,-/ ampule.

HYALURONIC ACID 2%

Kyselina hyaluronová 2% 3 ml ampule.Balení 5x 3ml ampule .Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Anti-agingový roztok. Čistá nezasíťovaná kyselina hyaluronová je vysoce účinná látka na hydrataci pokožky. Jedinečná schopnost vázat vodu umožňuje masivně zvlhčovat pokožku a epidermální tkáně. Při aplikaci na kůži hyaluronová kyselina vytváří viskoelastický film, který zadržuje vodu v mezibuněčné matrici dermálních pojivových tkání. Doporučuje se při léčbě vrásčité, unavené, poškozené a vyschlé pokožky. V kombinaci s vitamíny kyselina hyaluronová nepůsobí proti vráskám nejen preventivně, ale pomáhá je léčit. Cena 305,-/ ampule.

HYALURONIC ACID 3.5%

Kyselina hyaluronová 3,5% 5 ml ampule. Balení 5x 5ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Anti-agingový roztok. Čistá nezasíťovaná kyselina hyaluronová je vysoce účinná látka na hydrataci pokožky. Jedinečná schopnost vázat vodu umožňuje masivně zvlhčovat pokožku a epidermální tkáně. Při aplikaci na kůži hyaluronová kyselina vytváří viskoelastický film, který zadržuje vodu v mezibuněčné matrici dermálních pojivových tkání. Doporučuje se při léčbě vrásčité, unavené, poškozené a vyschlé pokožky. V kombinaci s vitamíny kyselina hyaluronová nepůsobí proti vráskám nejen preventivně, ale pomáhá je léčit. Cena 448,-/ ampule.

L- CARNITINE

L-Carnitin 20% 5 ml ampule. Balení 10x 5 ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. L Carnitin je látka transportující tuk. Ve své přirozené formě v těle odpovídá za metabolismus tuku. Po rozložení tukové tkáně z ní mobilizuje mastné kyseliny a přenáší je do krevního oběhu, kde se přemění tuky na energii. Cena 42,-/ ampule.

ORGANIC SILICA

Organic Silica 0,5% 5 ml ampule. Balení 10x 5 ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.Odvodňovací a regenerační roztok. Organický křemík je konstrukční prvek pojivové tkáně, hydratuje, obnovuje a regeneruje buňky. Stimuluje a reguluje proliferaci fibroblastů, zvyšuje syntézu kolagenu a podporuje regeneraci elastických vláken. Cena 37,-/ ampule.

ORGANIC SILICA+ DMAE

Organic Silica+ DMAE 5 ml ampule. Balení 10x 5 ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Zpevňující roztok. Vše v jednom-facelift a anti-aging. Organický křemík a DMAE okamžitě vyhlazuje pokožku a chrání jí před volnými radikály. Použití nejen na obličeji, ale i na pažích,břichu a hýždích. Cena 64,-/ ampule.

PHOSPHATIDYLCHOLINE

Phosphatidylcholine 5% 5 ml ampule.Balení 10x 5 ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Lipolytický roztok. Phosphatidylcholine usnadňuje emulgaci tuku do nejmenších částic, což umožňuje vstřebávání a transport tuku. Cena 88,-/ ampule.

POLYVITAMINS

Polyvitamín 2 ml ampule. Balení 10x 2 ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Silný vitamínový komplex podporující hlubokou kožní výživu. Vitamíny A, C, E v kombinaci s B-komplexem bojují proti devitalizaci kůže. Cena 51,-/ ampule.

RUTIN & MELILOT EXTACT

Rutin-Melilot 2 ml ampule. Balení 10x 2 ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Tonizační roztok. Směs dvou účinných látek snižuje křehkost a propustnost krevních cév pomocí vazokonstrikce. Rutin & Melilot Extract Toning Solution zabraňuje tomu, aby byl vitamín C zničen v těle kvůli oxidaci a současně potlačoval ztráty kolagenu. Cena 37,-/ ampule.

SODIUM PYRUVATE

Sodium pyruvate 2 ml ampule. Balení 10x 2 ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Revitalizační roztok. Stimuluje nejen syntézu kolagenu, ale i fibroblastovou aktivitu. V kombinaci s regeneračními prostředky jako Organic Silica nebo Asian Centella je využíván k léčbě stárnutí pokožky, alopecie, při lipolýze a léčbě celulitidy. Cena 40,-/ ampule.

TRACE ELEMENTS

Trace element 2 ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Stopové prvky jsou nezbytné pro zdravou zářící pokožku, která snižuje všechny příznaky související s nerovnováhou kožního a lipidového metabolismu. Cena 48,-/ampule.

TRANEXAMIC ACID

Tranexamic acid 2 ml ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Kyselina tranexamová je indikována k hyperpigmentaci různého původu, endogenního i exogenního. Endogenní příčiny-genetické nebo hormonální: melasma, chloasma nebo těhotenská maska, skvrny během menopauzy nebo způsobené užíváním antikoncepce. Věk: sluneční lentigo nebo senilní skvrny, nazývané také jaterní skvrny. Genetická predispozice, například ephelidy (obvykle pihy, typicképrofototypyI a II). Postzánětlivá hyperpigmentace.Cévní poruchy, jako je růžovka nebo kuperóza (pavoučí žíly). Kožní léze, jako je akné. Cena 47,-/ ampule.