BCN mesokosmetické denní péče

Nově vytvořená řada mesokosmetických prostředků pro denní domácí péči založená na stejných aktivních látkách jako profesionální řada. Vynikající produkty s vynikajícími výsledky.

MESOAGE

MesoAge přináší specifické účinky doplňováním kyseliny hyaluronové, jejíž množství s postupujícím věkem rapidně v kůži klesá. Hlavní účinek spočívá ve zvýšení hydratace a posílení kolagenových vláken, což má za následek napínání pleti a potlačení vrásek, zároveň vytváří na povrchu pokožky ochranný film bránící podráždění. 50 ml.

MESOVITA

MesoVita je vitamínový krém hloubkově působící, bohatý na nenasycené omega 3 a 6 mastné kyseliny (ochrana proti volným radikálům). Kombinuje všechny vitamíny užívané v mezoterapii (A,E,C,F,B-komplex,K) s prvky manganu, železa, zinku, hořčíku a vápníku a jejich působením revitalizuje a omlazuje pokožku. 50 ml.

MESOBLANCHE

MesoBlanche je depigmentační krém ovlivňující přirozené pigmentační procesy. Může být použit jak na obličej, tak na tělo a jeho účinky se projevují eliminací mrtvých buněk a akumulovaného pigmentu v kůži, aktivuje buněčnou respiraci. Interferencí se syntézou melaninu dramaticky omezuje tvorbu pigmentu (zesvětlení pokožky). Potlačuje poruchy pigmentace včetně následků akné a stařeckých skvrn, zároveň obsahuje UV filtr (faktor 30). 50 ml.

BCN HEAL

Péče po microneedlingu. BCN Heal je krém speciálně vyvinutý pro použití po mechanických estetických zákrocích, jako je dermopunktura nebo mikrojehličkování,které mohou způsobit změny v kůži. Jeho složení obsahuje mimo jiné olivový olej, panthenol, bisabolol (extrakt z heřmánku), kyselinu hyaluronovou a gotu kolu, které pomáhají zlepšit kvalitu pleti. BCN Heal má následující specifické výhody: Hydratuje do hloubky, změkčuje drsnou a suchou pokožku. Má antioxidační vlastnosti. Zabraňuje dehydrataci díky své hydratační a změkčující kapacitě a zabraňuje vysoušení pokožky. Zabraňuje a zlepšuje podráždění pokožky vystavené mechanickému působení. Zlepšuje odolnost pokožky vůči mechanickému působení (jako je holení). Zjemňuje, revitalizuje a zlepšuje kvalitu pokožky. Vytváří neokluzivní ochranný film (prodyšný). BCN Heal je nezbytný kosmetický doplněk pro vaše profesionální lékařsko-estetické ošetření. Pro optimální výsledky se doporučuje používat jej v kombinaci se zbytkem produktů řady BCN Pre & Post. 35 ml.

BCN EPITHEL

Péče po peel ošetření. BCN Epitel zklidňuje pokožku a obnovuje hydrolipidický plášť oblastí ošetřených chemickým peelingem, laserem nebo jinými abrazivními kosmetickými procedurami. Jeho složení má zklidňující, protizánětlivé, hydratační, antioxidační a hojivé vlastnosti, které podporují přirozený proces reepitelizace pokožky. Obsahuje organický oxid křemičitý, alantoin, biotin, močovinu, methionin a vitamíny A (retinol), C a E. BCN Epithel poskytuje následující výhody: -Zklidňuje pokožku a má protizánětlivé vlastnosti. -Podporuje tvorbu zdravé tkáně. -Umožňuje pokožce absorbovat více vlhkosti. -Posiluje bariérovou funkci pokožky a chrání její lipidovou rovnováhu. -Stimuluje syntézu kolagenu. -Má antioxidační vlastnosti a bojuje proti volným radikálům. -Pro optimální výsledky je BCN Epithel nepostradatelným kosmetickým doplňkem. vašeho profesionálního lékařsko-estetického ošetření. 50 ml.

BCN CLEANSER

Ph 5 pěna. BCN Cleanser je pěnový čisticí prostředek, který vyrovnává pH pokožky, k aplikaci před a po dermatologickém ošetření. Jeho pěnová textura propůjčuje příjemnou a jemnou měkkost na dotek, přesně to, co pokožka po exfoliačním ošetření potřebuje. Odstraňuje nahromaděné nečistoty na pokožce. Vyrovnává pH. Poskytuje vysokou toleranci na citlivé pokožce. Zabraňuje nadměrnému šupinatění pokožky. 150 ml.

BCN EYE RELIEF CREAM

Krém, který se používá jako šoková terapie a pro boj s ochablostí v periokulární oblasti, podporuje redukci váčků a tmavých kruhů. Zlepšuje elasticitu kůže periokulární oblasti Zmírňuje následky únavy a vyčerpání Podporuje samoobnovení pokožky Má dekongestační a revitalizační účinky. 15 ml. .

BCN SOLAR

BCN Solar chrání pokožku před UV zářením a zabraňuje jeho škodlivým účinkům, jako je urychlené stárnutí, poškození buněk a hyperpigmentace. Chrání pokožku před UVA a UVB paprsky. Snižuje sluneční erytém a má uklidňující účinek. Má účinek proti vysušování a proti vysušování, aby působil proti dehydratačnímu působení slunečního záření. Detoxikuje a opravuje pokožku, chrání ji před oxidativním stresem. 50 ml.

BCN SCRUB

BCN Scrub je prebiotický peeling na obličej a tělo s trojím účinkem: fyzikálním, chemickým a biologickým. Zlepšuje celkový vzhled pleti vyrovnáním tónu, zvýšením jasnosti a zvýšením hydratace bez narušení bariérové funkce. Je to silný dezinfekční prostředek na pokožku. Odstraňuje nečistoty a toxiny na obličeji a těle. Usnadňuje regeneraci epidermis. Má antioxidační a uklidňující vlastnosti. 100 ml. .

BCN INTENSE REPAIR

BCN Intense Repair je intenzivní prebiotická, hydratační a opravná kúra. Díky své tající textuře je ideální k použití jako noční krém nebo jako maska pro extra zklidňující a osvěžující účinek. Zlepšuje proces ochrany pokožky a obnovuje rovnováhu pokožky. Podporuje obnovu buněk, obnovu kožní bariéry a hojení. Posiluje pokožku zlepšením její pružnosti, pevnosti a textury. Má protizánětlivé, zklidňující a antioxidační vlastnosti. 100 ml

BCN SHIELD

BCN Shield je nemastná rozpouštěcí emulze pro každodenní použití s kombinací prebiotik a hydratačních aktivních složek, která chrání pokožku před vnějšími agresemi a obnovuje její pohodu a rovnováhu. Zvyšuje práh tolerance pokožky a usnadňuje její zotavení. Má depigmentační účinek. Poskytuje ochranný UV štít. Posiluje imunitní odpověď pokožky. Zlepšuje pružnost, pevnost a texturu pokožky. 50 ml.

BCN BALANCE

Sérum BCN Balance je vysoce výkonný booster, který díky své maximální koncentraci prebiotických aktivních složek působí na pokožku jako superpotravina. Krátkodobé a dlouhodobé hydratační sérum s dvojitým účinkem, které vydrží až 72 hodin po aplikaci. Má hydratační, uklidňující a obnovující účinek na pokožku. Podporuje obnovu buněk, obnovu kožní bariéry a hojení. Revitalizuje a posiluje pokožku. Má antioxidační vlastnosti. Obnovuje přirozený hydratační faktor. 30 ml.