BCN mesokosmetické denní péče

Nově vytvořená řada mesokosmetických prostředků pro denní domácí péči založená na stejných aktivních látkách jako profesionální řada. Vynikající produkty s vynikajícími výsledky.

MESOAGE

MesoAge přináší specifické účinky doplňováním kyseliny hyaluronové, jejíž množství s postupujícím věkem rapidně v kůži klesá. Hlavní účinek spočívá ve zvýšení hydratace a posílení kolagenových vláken, což má za následek napínání pleti a potlačení vrásek, zároveň vytváří na povrchu pokožky ochranný film bránící podráždění.

MESOVITA

MesoVita je vitamínový krém hloubkově působící, bohatý na nenasycené omega 3 a 6 mastné kyseliny (ochrana proti volným radikálům). Kombinuje všechny vitamíny užívané v mezoterapii (A,E,C,F,B-komplex,K) s prvky manganu, železa, zinku, hořčíku a vápníku a jejich působením revitalizuje a omlazuje pokožku.

MESOBLANCHE

MesoBlanche je depigmentační krém ovlivňující přirozené pigmentační procesy. Může být použit jak na obličej, tak na tělo a jeho účinky se projevují eliminací mrtvých buněk a akumulovaného pigmentu v kůži, aktivuje buněčnou respiraci. Interferencí se syntézou melaninu dramaticky omezuje tvorbu pigmentu (zesvětlení pokožky). Potlačuje poruchy pigmentace včetně následků akné a stařeckých skvrn, zároveň obsahuje UV filtr (faktor 30). .

BCN HEAL

Péče po microneedlingu. BCN Heal je krém speciálně vyvinutý pro použití po mechanických estetických zákrocích, jako je dermopunktura nebo mikrojehličkování,které mohou způsobit změny v kůži. Jeho složení obsahuje mimo jiné olivový olej, panthenol, bisabolol (extrakt z heřmánku), kyselinu hyaluronovou a gotu kolu, které pomáhají zlepšit kvalitu pleti. BCN Heal má následující specifické výhody: Hydratuje do hloubky, změkčuje drsnou a suchou pokožku. Má antioxidační vlastnosti. Zabraňuje dehydrataci díky své hydratační a změkčující kapacitě a zabraňuje vysoušení pokožky. Zabraňuje a zlepšuje podráždění pokožky vystavené mechanickému působení. Zlepšuje odolnost pokožky vůči mechanickému působení (jako je holení). Zjemňuje, revitalizuje a zlepšuje kvalitu pokožky. Vytváří neokluzivní ochranný film (prodyšný). BCN Heal je nezbytný kosmetický doplněk pro vaše profesionální lékařsko-estetické ošetření. Pro optimální výsledky se doporučuje používat jej v kombinaci se zbytkem produktů řady BCN Pre & Post.

BCN EPITHEL

Péče po peel ošetření. BCN Epitel zklidňuje pokožku a obnovuje hydrolipidický plášť oblastí ošetřených chemickým peelingem, laserem nebo jinými abrazivními kosmetickými procedurami. Jeho složení má zklidňující, protizánětlivé, hydratační, antioxidační a hojivé vlastnosti, které podporují přirozený proces reepitelizace pokožky. Obsahuje organický oxid křemičitý, alantoin, biotin, močovinu, methionin a vitamíny A (retinol), C a E. BCN Epithel poskytuje následující výhody: -Zklidňuje pokožku a má protizánětlivé vlastnosti. -Podporuje tvorbu zdravé tkáně. -Umožňuje pokožce absorbovat více vlhkosti. -Posiluje bariérovou funkci pokožky a chrání její lipidovou rovnováhu. -Stimuluje syntézu kolagenu. -Má antioxidační vlastnosti a bojuje proti volným radikálům. -Pro optimální výsledky je BCN Epithel nepostradatelným kosmetickým doplňkem. vašeho profesionálního lékařsko-estetického ošetření.