IT Pharma produkty

IT Pharma je firma ze Španělska zabývající se vývojem, výrobou a distribucí prostředků pro mezoterapii.

arctic noir

Nejlepší maska po každé invazivní i neinvazivní mezoterapii. Arctic Noir je perfektní uklidňující a hydratační maska, která pomáhá snížit zánět a zklidnit pokožku. Produkt bohatý na Aloe Vera a extrakt z Hamamelis, které poskytují pokožce dostatek hydratace, vytváří bariéru, která bojuje proti suchu. Asian centella a zelený čaj pomáhají zmírnit hrubou pleť. Dodávají zdravý a zářivý vzhled. Účinně bojuje s vráskami. Cena 100,-/kus.

action face

Action Face 2 ml, balení 10x 2 ml ampule. Action Face je regenerační roztok proti vráskám. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.  Kombinace peptidů a dalších složek jako je kyselina hyaluronová a Retinol hydratuje pokožku a vyhlazuje vrásky. Pomáhá pokožce stát se hladší, pružnější a mladší. Cena 74,-/ ampule.

hv lifting

HV Lifting 2 ml, balení 10x 2 ml ampule. HV Lifting je regenerační a zpevňující roztok. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.  Vrásky mají různé příčiny: mimika, přirozené stárnutí, gesta. Účinnost kyseliny hyaluronové je vysoká, vyhýbá se jakémukoli vedlejšímu účinku, neboť je kompatibilní složkou s vlastní HA z organismu. Cena 56,-/ ampule.

ha lifting

HA Lifting 4 ml, balení 12x ampule. HA Lifing je je roztok vysoké koncentrace kyseliny hyaluronové pro výplň vrásek. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Kyselina hyaluronová je nejvíce hygroskopická molekula v přírodě (1 gram může zachytit 6 litrů vody). Má bakteriostatické, protizánětlivé, antioxidační a protiedémové vlastnosti. Také působí jako přídavek při hojení ran. Cena 145,-/ ampule.

renovation lift

Renovation Lift 5 ml, balení 10x ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Polyrevitalizační koktejl s kyselinou hyaluronovou,DMAE, 14 vitamíny a 24 aminokyselinami určený k hydrataci a revitalizaci pokožky. Snižuje syntézu volných radikálů a opravuje poškození pokožky. Cena 141,-/ ampule.

scultur refort

Scultur Refort 5 ml, balení 10x ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Zvlhčující a regenerační přípravek. Kombinace unikátních přísad, které obnovují přirozenou vlhkost pokožky a stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Cena 68,-/ ampule.

silicio plus

Silicio Plus- Organic silica + DMAE 5 ml, balení 10x ampule. Regenerační a zpevňující roztok. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Silicio Plus stimuluje a aktivuje spalování tuků a pomáhá při léčbě celulitidy. Působením proti volným radikálům chrání kůži tím, že poskytuje výživu a stimulaci na úrovni buněk. Cena 49,-/ ampule.

silicio orgánico

Silicio Orgánico 5 ml, balení 10x ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Organický oxid křemičitý stabilizuje vazivové složky kůže jako je elastin a kolagen. Zpevňující a účinný regenerační roztok. Cena 42,-/ ampule.

Cafein

Cafein 2 ml, balení 10x ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Cafein je spojenec v kosmetickém zlepšování oblastí náchylných k akumulaci tuku, jako jsou boky nebo břicho a další.V kombinaci s dalšími produkty napomáhá odstraňování tuku v rizikových oblastech. Cena 30,-/ampule.

L-Carnitina

L-Carnitina 5 ml, balení 10x ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Zvyšuje metabolismus a spalování tuků a stejným mechanizmem působí také proti celulitidě. Cena 43,-/ ampule.

liposin

Liposin 100 - 2 ml, balení 10x ampule.. Liposin je vodný roztok zpevňující pokožku. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Působí na lipolytickou kaskádu zvýšením tvorby enzymů rozpouštějících tuky. Cena 35,-/ ampule.

liposintrol

Liposintrol 100- 2 ml, balení 10x ampule. Liposintrol je anticelulitický roztok. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Produkt pokrývající všechny faktory způsobující vznik celulitidy. Cena 35,-/ ampule.

inbioface

Inbioface 5 ml, balení 5x ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Na základě inovativních technologií obsahuje Inbioface speciální chemické peptidové sloučeniny a rekombinantní proteiny. Tyto složky zajišťují neustálou obnovu pokožky na úrovni buněk, její rychlou regeneraci a výživu dermálních buněk. Cena 243,-/ ampule.

INBIOREGEN

Inbioregen 5 ml, balení 5x ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Inbioregen je multivitamínový a minerálový komplex. Regenerátor a omlazovač pleti. Roztok obsahující více než 60 účinných látek, včetně biomimetické peptidové sloučeniny EGF, četné vitamíny a aminokyseliny. Jeho vysoký obsah flavonoidů, anthokyaninu a polysacharidů má změkčující, regenerační, ochranný, protizánětlivý a radikálový neutralizační účinek. Cena 252,-/ ampule.

inbioclear

Inbioclear 5 ml, balení 5x ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Snižuje a zabraňuje hyperpigmentaci a vzniku stařeckých skvrn. Zabraňuje výskytu nových skvrn a pih, umožňuje zastavení a zvrácení biologických procesů stárnutí. Cena 182,-/ ampule.

inbiofat

Inbiofat 5 ml, balení 5x ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Inbiofat má hemodynamický efekt, který dilatuje krevní a lymfatické kapiláry. Protizánětlivým účinkem snižuje celulitidu a vyhlazuje pokožku. Cena 182,-/ ampule.

inbiohair

Inbiohair 5 ml, balení 5x ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Produkt na léčbu vypadávání vlasů obsahuje více než 50 účinných látek, včetně biomimetické peptidové sloučeniny, četných vitamínů a aminokyselin. Zabraňuje vypadávání vlasů u mužů a žen. Stimuluje a posiluje vlasové folikuly. Cena 269,-/ ampule.

FA & HA ​

Fa & Ha 20 ml. Lipozomy –kyselina hyaluronová + kyselina ferulová + vitamin E . Je to kosmetický roztok s antioxidačním, hydratačním a regeneračním účinkem. Cena 521,-/balení.

ultra facial cream

Ultra Facial Cream 50 ml. Pečující liftingový a zpevňující krém odstraňující nejvýznamnější známky stárnutí obohacený o vitámíny a DMAE. Cena 458,-/ balení.