BCN coctails

BCN KOKTEJLY

BCN cocktails jsou kombinace různých ingrediencí, ketré jsou vyvíjeny tak, aby využily synergie (společné působení) mezi různými účinnými látkami a zvýšily jejich účinky na obličej i tělo. Jsou sterilní (bez konzervačních látek nebo přísad), takže dosahují vysoké tolerance. Jsou baleny do 10 ml lahviček s jednotkovou dávkou, což usnadňuje směs dalšími účinnými látkami. Instiut BCN Cocktails v kombinaci s nejmodernějšími transdermálními systémy dodává zákazníkům výhody tradiční mezoterapie, avšak s neinvazivním, bezpečným a bezbolestným ošetřením bez vedlejších účinků a okamžitým výsledkem.Také umožňují vytvořit individuální ošetření pro každého zákazníka, aby bylo možné efektivně opravit estetické problémy, jako je stárnutí pokožky, lokalizovaný tuk, pigmentové skvrny, vypadávání vlasů, ochablost pokožky, celulitida, akné, jizvy atd. Vhodné pro invazivní(microneedling) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.

BCN MELANO

BCN Melano 5 ml ampule. Balení 5x ampule. Vhodné pro invazivní(microneedling) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.Tato receptura byla pečlivě vyvinuta k nápravě kožních poruch, jako jsou hyperpigmentace a stárnutí.Glutathion ve vysoké koncentraci, vitamin C a kyselina citrónová působí jako antioxidanty pro pokožku.

BCN SCALP

BCN Scalp 5 ml ampule. Vhodné pro invazivní(microneedling) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Indukuje vazodilataci, která usiluje o adekvátní prokrvení buněk vlasové cibulky optimalizující přísun živin. Obsah vysokých koncentrací vitamínů skupiny B zajišťuje kompletní výživu dermální papily a správnou metabolickou funkci. BCN Scalp obsahuje účinné látky, jejichž ztráta nebo nedostatek může způsobit vypadávání vlasů: dexpanthenol a biotin. Zahrnuje také další vitamíny B a železo.

BCN REVITA HA

BCN Revita - HA 5 ml ampule. Vhodné pro invazivní(microneedling) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Polyrevitalizační koktejl Aktivní látky: Kyselina hyaluronová, vitamíny, aminokyseliny, minerály, koenzymy. Produkt speciálně vyvinutý jako integrovaný revitalizační a intenzivní zvlhčovač, vhodný pro unavenou nebo matnou pleť, pro ošetření vrásek a opětovné zhuštění zralé nebo ochablé pokožky. Koktejl BCN Revita-HA přináší pokožce světlo, tón, pružnost a pevnost. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, základní prvek pro viskoelastickou rovnováhu pokožky. Má také vitamíny, které mají antioxidační účinek, jsou neutralizátory volných radikálů, biologickými balancéry a posilovači syntézy kolagenu. Aminokyseliny jsou základními prvky proteinu syntetizovaného fibroblasty. Minerály jsou přítomny ve stovkách enzymatických reakcí a základních buněčných funkcí. Nakonec koenzymy zvyšují rychlost konstrukce kožních tkání.Polyrevitalizační koktejl Aktivní látky: Kyselina hyaluronová, vitamíny, aminokyseliny, minerály, koenzymy. Produkt speciálně vyvinutý jako integrovaný revitalizační a intenzivní zvlhčovač, vhodný pro unavenou nebo matnou pleť, pro ošetření vrásek a opětovné zhuštění zralé nebo ochablé pokožky. Koktejl BCN Revita-HA přináší pokožce světlo, tón, pružnost a pevnost. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, základní prvek pro viskoelastickou rovnováhu pokožky. Má také vitamíny, které mají antioxidační účinek, jsou neutralizátory volných radikálů, biologickými balancéry a posilovači syntézy kolagenu. Aminokyseliny jsou základními prvky proteinu syntetizovaného fibroblasty. Minerály jsou přítomny ve stovkách enzymatických reakcí a základních buněčných funkcí. Nakonec koenzymy zvyšují rychlost konstrukce kožních tkání.

BCN BASE

BCN Base 3 ml ampule je koktejl, který nabízí možnost použití jako ošetření proti stárnutí a smíchání s dalšími ingrediencemi pro získání zcela přizpůsobeného produktu. Vhodné pro invazivní(microneedling) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii Kyselina hyaluronová, X-DNA a organický křemík. Poskytuje skvělou hydrataci a udržuje elasticitu tkání. Zlepšuje kožní poruchy (suchá kůže, vrásky a účinky stárnutí). Má antioxidační účinek. Obnovuje a regeneruje buňky. Napomáhá ke zlepšení vzhledu a tonusu pokožky, striím a k prevenci a léčbě vypadávání vlasů.

BCN LUMEN - PEPTIDES

BCN Lumen- Peptides 5 ml ampule. Vhodné pro invazivní(microneedling) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Pokročilý bělící koktejl Aktivní látky: [PEPTIDY] Oligopeptid-51, Oligopeptid-34, Oligopeptid-58 a Oligopeptid-68, Dekapeptid-15, Acetylglycyl beta-alanin [NEPEPTIDICKÉ HYPOPIGMENTANTY] Alfa-Arbutin, Glycyrrhiza Glabra Root Extract [ANTI] -kyselina ethylsorbová, kyselina thiocytová nebo kyselina alfa-lipoová, vitamin B3, glutathion, vitamin E Receptura BCN Lumen-Peptides zesvětluje hyperpigmentované oblasti pokožky a zabraňuje tvorbě nových nedokonalostí na obličeji a těle díky synergii tří typů aktivních složek, které snižují melanogenní faktory, inhibují syntézu melaninu a zvyšují detoxikaci buněk.

BCN OCULARE - PEPTIDES

BCN Oculere- Peptides ampule 5 ml. Vhodné pro invazivní(microneedling) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Pokročilý koktejl na oční okolí. Aktivní látky: [PEPTIDY] Acetyl tetrapeptid-5, Palmitoyl tetrapeptid-1, Tripeptid Palmitoyl-7 [ŽÁDNÁ PEPTIDIKA] Chrysin, Kumarin, Extrakt z artyčoku, Extrakt z Ginkgo Biloba, Kyselina hyaluronová, Vitamin C, Organický oxid křemičitý, N-Hydroxysukcinimid, Troxerutin Vzorec BCN Oculare byl speciálně vyvinut k přímému útoku na hlavní nevzhledné projevy kontury očí: oční vaky, tmavé kruhy a emocionální vrásky (vrány). BCN Oculare byl speciálně navržen tak, aby poskytoval kompletní ošetření kontury očí, a to díky kombinovanému a synergickému působení dvou typů pokročilých aktivních složek v jeho složení: peptidů nové generace a klasických nepeptidických složek Institute BCN.

BCN TENSIS - PEPTIDES

BCN Tensis- Peptides ampule 5 ml. Vhodné pro invazivní(microneedling) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Pokročilý zpevňující koktejl Aktivní látky: [PEPTIDES] Milk Peptide Complex (MPC), Oligopeptide-24 or CG-EDP3, Tripeptide Palmitoyl-28, Tripeptide Palmitoyl-38, Tripeptide Palmitoyl-5, Acetyl tetrapeptide-2, [NO PEPTIDICS] DMAE, Organic silika, kolagen , Kyselina hyaluronová, vitamíny, minerály, aminokyseliny Vzorec této pokročilé kombinace účinných látek posiluje a zpevňuje pokožku obličeje a těla. Peptidy nové generace působí v synergii s různými klasickými aktivními složkami na všechny prvky extracelulární matrice (ECM), její syntézu a degradaci, kontraktilitu, adherenci buněk, dermoepidermální spojení a svalový tonus.

BCN CAPILLUM – PEPTIDES

BCN Capillum-Peptides, ampule 5 ml exkluzivní řešení, které obsahuje peptidy nové generace vyvinuté k léčbě alopecie. Vhodné pro invazivní(microneedling) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.Je to kapilární omlazovač a vynikající pomocný prostředek k dalším lékařským estetickým technikám pro globální péči o pokožku hlavy. Aktivní látky: [PEPTIDY] Tripeptid mědi-1, Biotinoyl tripeptid 1, Oktapeptid 2, Acetyl tetrapeptid 3, Dekapeptid 28, Oligopeptid 71 [BEZ PEPTIDIKA] Glutathion, Silica, Biotin, Panthenol, Rutina, B vitamíny, Jetelový extrakt, L-Tr Apigenin, Taurin, Ornitin, Adenosin, Citrulin & Arginin, Kyselina hyaluronová, DNA, Aminokyseliny, Nukleové kyseliny, Minerály, Koenzymy. Regeneruje a posiluje extracelulární matrix (ECM) a dermální papilu. Působí na syntézu dihydrotestosteronu.Zvyšuje mikrocirkulaci, výživu a okysličení.Prodlužuje anagenní fázi a zabraňuje miniaturizaci folikulu. Zahušťuje vlasy.

BCN MIMIK – PEPTIDES

BCN MIMIK-PEPTIDES , ampule 3 ml , je navržen tak, aby vyhlazoval a redukoval vrásky a mimické linky a zároveň předcházel tvorbě nových. Tento produkt je účinnou, bezpečnou a přirozenou alternativou ke snížení existujících mimických vrásek a k prevenci vzniku nových. Konkrétní výhody: Vyhlazuje a redukuje vrásky a mimické linky a zároveň zabraňuje tvorbě nových. Zlepšuje povrch pokožky, zlepšuje pevnost a pružnost. Netoxický, bezpečný a šetrný roztok.

BCN CONTROL

BCN CONTROL, ampule 5 ml, je určen a indikován pro léčbu akné u mastné pleti, zlepšení vlastností a projevů tohoto typu pleti a také růžovky u citlivé pleti. BCN Control poskytuje: Hydratace (zadržování vody). Zklidňující a protidráždivé vlastnosti. Regulace mazu. Exfoliační a antiseptický. Prevence hromadění bakterií. Hojení a redukce aknózních lézí.