Minerální pigmenty EVO²

MINERÁLNÍ PIGMENTY EVO2

EVO 2 zajišťuje věrné barvy od aplikace až po zahojené výsledky, nyní také pokrývá širší Fitzpatrickovo spektrum pro tmavší tóny pleti. Naše hybridní složení na minerální bázi, evoluce naší uznávané řady EVOLUTIONLINE, kombinuje organické a anorganické pigmenty s vyšším kontrastem a intenzitou barev spolu s korekčními prvky, které zajišťují trvalou barevnou stálost. Žádný strach z posunů barev v průběhu času — Bez potřeby korekčních pigmentů!

ASH BROWN

Popelavě hnědá je studená, středně tónovaná barva . Oranžový podtón poskytuje velmi jemnou, ale výjimečnou barvu pro klientky tmavé brunetky, jejichž cílem je popelavé obočí, které dokonale zvýrazní jejich přirozené rysy. Vhodné pro stínované i vláskované obočí. Neutrální až studený pigment. V souladu s REACH 2022.

RED BROWN

Pigment Red Brown vydává atmosféru teplého, raného podzimního dne. Díky střední masce a oranžovému podtónu je volbou pro klienty s červenými vlasy. Red Brown lze použít na všechny typy pleti, poskytuje úžasné červenohnědé obočí s velkou hloubkou barvy. Red Brown lze také použít k zahřátí jiných pigmentů obočí v chladných tónech. Vhodné pro stínované i vláskované obočí. Teplý pigment. V souladu s REACH 2022.

BLOND

Blond je neutrální barva, která poskytuje všestrannost pro klienty všech typů pleti. Je to světlý maststone, proto je ideální pro klientky, které chtějí popelavě blond obočí, takže je volbou pro všechny umělce PMU, kteří pracují s klienty se světlejší pletí a hledají snadnou implementaci pigmentu. Vhodné pro stínované i vláskované obočí. Neutrální pigment. V souladu s REACH 2022.

DARK BROWN

Dark Brown je studená barva, v kombinaci s tmavým mastonem a žlutým a zeleným podtónem můžete očekávat výrazný a výjimečný pigment. Tento pigment je vhodný pro klientky všech typů pleti a je určen pro pigmentaci hnědého obočí u tmavých brunetek. Vhodné pro stínované i vláskované obočí. Studený pigment. V souladu s REACH 2022.

EXTRA DARK

Extra Dark je tmavá a studená barva s extra tmavým mastonem. Jeho oranžový podtón poskytuje hloubku a definici, dokonale funguje, aby zvýraznil rysy obličeje vašich tmavých brunet a černovlasých klientů a vylepšil jejich obočí. Vhodné pro stínované i vláskované obočí. neutrální až studený pigment. V souladu s REACH 2022.

INTENSE DARK

Intense Dark je nejtmavší z našich EVO2 pigmentů na obočí. Má studený podtón a extra tmavý maston. Tyto vlastnosti z něj dělají perfektní barevnou shodu pro klientky s černohnědým obočím všech typů pleti, a proto je pigment, který si mohou vybrat všichni umělci PMU, kteří chtějí vytvořit intenzivní, výrazné a silné obočí. Vhodné pro stínované i vláskované obočí. Studený pigment. V souladu s REACH 2022.

MEDIUM BROWN

Medium Brown je neutrální pigment díky čemuž je univerzální a použitelný pro všechny typy pleti. Díky svému žlutému podtónu a střednímu mastonu je středně hnědá barva vhodná pro klientky s brunetovým obočím a podporuje harmonické výsledky. Vhodné pro stínované i vláskované obočí. Neutrální pigment. V souladu s REACH 2022.

WARM BLOND

Warm Blond je teplá, světlá barva a perfektní volba pro pigmentaci zlatavě blond obočí. Jeho oranžový podtón a světlý maststone poskytuje hloubku a výraz pro klienty všech typů pleti, což z něj dělá vynikající volbu pro PMU-Artists a jejich klienty se světlou, chladně tónovanou pletí. Vhodné pro stínované i vláskované obočí. Teplý pigment. V souladu s REACH 2022.

WARM DARK

Warm Dark je barva, kterou si můžete vybrat pro své klientky - tmavé brunetky všech typů pleti s oranžovým podtónem. Jeho vyvážená teplota barev z něj dělá perfektní pigment pro použití, pokud chcete vytvořit výrazný a intenzivní, ale lichotivý vzhled obočí. Vhodné pro stínované i vláskované obočí. Neurální až teplý pigment.. V souladu s REACH 2022.

WARM MEDIUM

Warm Medium je pigment s neutrální a teplou barevnou teplotou, jeho střední a oranžový podtón z něj činí pigment, který si vyberete při práci s tmavě blond a brunetovými klienty, přičemž zdůrazňuje jejich přirozené rysy. Vhodné pro stínované i vláskované obočí. Neurální až teplý pigment. V souladu s REACH 2022.